Tatabányai regionális döntő (2021/2022)

A regionális döntőre közvetlenül regisztrálhatnak a csapatok, illetve az osztály csomagot használó intézmények a legjobb csapataikat kvalifikálhatják a regionális döntőkre.

Dátum: 2022. február 11. 

Helyszín: Edutus Egyetem (2800 Tatabánya, Stúdium tér 1.)

Továbbjutok száma: lásd lentebb +1 potenciális februári wildcard hely (Szeged, Zalaegerszeg, Tatabánya és Debrecen régiós döntőkből egy kiválasztott csapat számára)

Szervező: Edutus Egyetem

 

Továbbjutó csapatok száma a regionális döntőkből

  • 5-8 induló csapat esetén 1 darab továbbjutó
  • 9-14 induló csapat esetén 2 darab továbbjutó
  • 15-20 induló csapat esetén 3 darab továbbjutó  
  • 20+ induló csapat esetén 4 darab továbbjutó

 

További minden hónapban a Wildcard szisztémának köszönhetően a bírók az eseményekről egy csapatot a nemzeti döntőbe juttathatnak. Azaz például a decemberi regionális döntők lezártát követően a nemzeti szervező a helyi bírókkal és zsűrikkel egyeztetve megnevez egy még nem kvalifikált csapatot, akit meghív a nemzeti döntőbe. 

 

A regionális döntő legjobb 1-3 helyezett csapata a Nemzeti döntőbe juthat tovább.

Regisztrált Challenge csapatok

  ID Csapat Képviselt intézmény
1 95 Alba Alba Innovár Digitális Élményközpont (Székesfehérvár)
2 102 FrankaTech Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium (Esztergom)
3 117 Robotmester Tatai Református Gimnázium (Tata)
4 119 ANK Robot Team Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola - 1. sz. Általános Iskola (Pécs)
5 125 Storms otthoni csapat
6 130 Fazekas RoboTeam Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)

Végeredmény

A top csapatok helyezése:

Összesített  Csapat Robotfutam Alapértékek  Innováció  Robotdizájn 
1. Storms 1. 2. 1. 1.
2 ANK Robot Team 2. 2. 5. 3.
3 Fazekas RoboTeam 5. 4. 3. 2.
4. FrankaTech 6. 1. 2. 5.
5. Alba 3. 6. 6. 3.
6 Robotmester 4. 5. 4. 6.

Továbbjutó: Storms (első helyezett)

Kattints a képre a teljes mérethez!
Kattints a képre a teljes mérethez!
Kattints a képre a teljes mérethez!

Legjobb innováció: Storms

Legjobb alapértékek (csapatszellem): FrankaTech

Legjobb robotkonstrukció: Storms

Legjobb robotfutam: Storms

Legjobb edző: Kovács Ildikó (Robotmester)

Feltörekvő díj: Alba

Motiváció díj: Robotmester

Áttörés díj: FrankaTech

Korábbi évek eredményei:

2020/2021 Replay

 

 

 

 

A FIRST LEGO League partnerei:

 

2022/ HelloWorld Egyesület / Minden jog fenntartva.

Kérdésed van az oldalon olvasható információkkal kapcsolatban? Hibát találtál? Írj nekünk: fll@helloworldegyesulet.hu